Właściciele domów umieją liczyć.

Dlatego też grupa klientów Cellutherm stale się powiększa.

Stykając się bardzo często z problemem zbyt zimnych poddaszy i rosnących wydatkach na ogrzewanie (przy domach jednorodzinnych często naprawdę pokaźnych), zobaczyliśmy wyraźnie, jak moglibyśmy pomóc właścicielom niewydajnych energetycznie domów.

Na zachodzie natrysk pianki poliuretanowej stosowany jest od ponad 25 lat, i sprawdza się doskonale. Zawsze proponujemy ją jako nowocześniejszą i rozsądniejszą alternatywę dla niewydajnych, kłopotliwych i mniej ekologicznych mat z włókna szklanego.

Dzięki doświadczeniu i jakości pracy zespołu Cellutherm każda kolejna realizacja przynosi nam polecenia wśród krewnych lub znajomych właściciela. To dla nas ogromna satysfakcja, i potwierdzenie jakości – zarówno ludzi, jak i technologii.

Każda z zalet pianki już oddzielnie zapewne przekonała by osobę budującą bądź remontującą dom. Połączenie ich w jednym, przemyślanym technicznym rozwiązaniu, sprawia, że trzeba by mieć dobry – lub nietypowy – powód, by pozostać przy dawnych sposobach ocieplania.

Przez lata, na życzenie klienta albo z braku innych technologii, my również stosowaliśmy przestarzałe – już wtedy – rozwiązania. Dziś, nie moglibyśmy nie polecać pianki każdemu, kto chce dostać więcej za swoje pieniądze. Więcej ciepła, więcej spokoju i więcej oszczędności.

To właśnie oferujemy naszym klientom.

Jeśli chciałbyś poznać więcej szczegółów tej technologii i nasz sposób pracy,

zapraszamy do kontaktu ›››

 


Natrysk Pianki

skuteczna izolacjaStrona wykorzystuje pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej X